W Naszym Przedszkolu dzieci  z grupy Skrzatów i Jagódek biorą udział w “Akademii Przedszkolaka” realizowanej w Małej Hali TAURON Areny Kraków. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli zatrudnionych w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Kraków Wschód.
Ćwiczenia mają charakter ogólnorozwojowy, zabawowy, rekreacyjny z wykorzystaniem sprzętu sportowego, odpowiedniego do grupy wiekowej uczestników.

Harmonogram wyjść dzieci na zajęcia:

II SEMESTR:

SKRZATY                               JAGÓDKI
                             (wtorki)                                 (czwartki)

styczeń                   16 i 30                                       4 i 18

luty                            27                                             1 i 29

marzec                      12 i 26                                       14

kwiecień                    9 i 23                                        11 i 25

maj                               7 i 21                                       9 i 23

czerwiec                     4 i 18                                        6 i 20

Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie o godzinie 10:00

Więcej informacji u koordynatora (p. Basi) lub nauczycieli prowadzących grupy.

Na zajęcia należy dla dzieci zapewnić mały plecak a w nim:
* strój gimnastyczny w worku
* obuwie z białą podeszwą (OBOWIĄZKOWO – dzieci bez odpowiedniego obuwia nie mogą brać udziału w zajęciach ze względów bezpieczeństwa)
* mała woda mineralna