Przegląd stomatologiczny -"Ujastek"

Jak co roku do wszystkich grup przyjechały Pani Joasia i Marta, aby sprawdzić ząbki naszych przedszkolaków. Wszystkie grupy dzielnie stanęły przez ważnym zadaniem i dzielnie otwierały buzię. W nagrodę każdy otrzymał swoje lusterko, oznakę dzielnego pacjenta  oraz kolorowankę. Mamo, tato, możecie być z nas dumni.

Tatr "Pinokio" i Przygody wesołego Psiuńcia

Do naszego przedszkola przyjechał teatr lalek “Pinokio” który przedstawił nam historię  dwóch misiów i wesołego Psiuńcia. Mały miś Tymoteusz kocha nad życie pieska, lecz jego tata nie chce się na niego zgodzić. Gdy misie okrada lis na pomoc przybywa bohaterski Psiuńcio. Tata przekonuje się do pieska którego nazywa przyjacielem. To było bardzo cenne przedstawienie mówiące o miłości do zwierzątek, uczynności i pomocy innym.